PsikoVR

SİZİN İÇİN UYGUN OLAN VR TERAPİLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE RANDEVUNUZU OLUŞTURMAK İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

UZMANLARIMIZ

Sanal Gerçeklik ile Maruz Bırakma Terapisi uygulayan tüm psikoterapistlerimiz alanında uzmanlardır. Tüm gerekli eğitim ve süpervizyonlarını tamamlamışlardır.

MERVE YAMAN

KURUCU | VR TERAPİSTİ | HAVACILIK PSİKOLOĞU

Bilgi Üniversitesi Psikoloji mezunudur. Klinik Psikoloji Doktorasında tez aşamasındadır.
10 yılı aşkın süredir saha tecrübesi olan bir psikoterapisttir. VR Terapi ve geleneksel terapiler ile danışanlarına ve kurumlara hızlı, kalıcı ve etkili hizmet sunmaktadır.

MELİKE BİLİCİ

VR TERAPİSTİ | KLİNİK PSIKOLOG

Departman: Eğitmen Psikolog Üsküdar Üniversitesi Psikoloji mezunudur. Klinik Psikoloji Yüksek Lisansına aynı üniversitede tamamlamıştır. Master tezini 'Sanal Gerçelik Terapileri' üzerine yazmıştır. Uzmanlık alanları: Sınav kaygısı, topluluk önünde konuşma korkusu ve fobilerdir.

SENA TARLACI

VR TERAPİSTİ | KLİNİK PSIKOLOG

Departman: Eğitmen Psikolog Kültür Üniversitesi Psikoloji mezunudur. Klinik Psikoloji master programını başarıyla tamamlamıştır. VR ile psikoterapi üzerine yurt dışında sertifika programı da alarak Türkiye'de kaygı bozuklukları ve fobiler üzerine VR Terapi yapmaktadır.

BERK SÖNMEZ

VR TERAPİSTİ | EĞİTMEN

Lisans ve yüksek lisans programlarını Psikoloji üzerine İngiltere'de tamamlamıştır. Maruz Bırakma terapileri üzerine araştırmalar yapmaktadır. VR ile ilgili kurumsal ve bireysel eğitimler vermektedir.